T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / NİLÜFER - Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ara

Ara

Okulumuz 12 C sınıfı öğrencisi Emirhan UÇAR, Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 10. su düzenlenen Genç Star Bursa Liselerarası Müzik Yarışmasında Jüri üyeleri İsmail Göğüş, Mert Kocaili, Ersen Varlı, Ali Çakar ve Ogün Sanlısoy´un yaptığı değerlendirme sonucunda,En iyi Erkek Solist kategorisinde Bursa BİRİNCİSİ olmuştur. 56 Okulun katıldığı, 26 Okulun finale kaldığı yarışmada başta okul Müdürümüz Yunus BULUT olmak üzere sınıf arkadaşları 12 C sınıfı ve Öğretmenlerimiz yarışma boyunca öğrencilerimize destek oldular. Okulumuzu başarıyla temsil eden ekibimizdeki öğrencilerimiz Emirhan UÇAR, Cihangir ARSLAN ve Emre ÜNSAL ı tebrik eder başarılı müzik çalışmalarının devamını dileriz. Okulumuza yaşattığınız bu haklı gurur için teşekkürler gençler..

Ara

Ara

Otomasyon Fuarında ziyaret ettiğimiz BOTEK AŞ yetkilileri Sn. Gökhan BOZDAĞ ve Buse HAZAR okulumuzu ziyaret etti. Okul Müdürümüz Sn.Yunus BULUT ve Alan Şeflerimiz ile atölyelerimizde gözlemlerde bulundular ve işbirliklerimizin devamı üzerine konuştuk. Okulumuz Elektrik Elektronik Alanına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ara

Ara

Okulumuz Pansiyonunda Deprem Tatbikatımızı AFAD yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirdik. Okulumuz Sivil Savunma kulübü tarafından koordine edilen tatbikatımız AFAD Yetkililerinin öğrencilerimize verdiği eğitim ve ardından tatbikat ile sonuçlnadı. 
AFAD yetkililerine ve kulüp öğretmenlerimize teşekkürklerimizle..

Ara

Ara

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı I.Dönem Veli Toplantısını Yaptık

Velilerimizin yoğun katılımla Okul - Aile İşbirliği konusunda bizlere verdiği desteğe teşekkür ederiz.

Ara

Ara

Okulumuz Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Temiz Okul Sağlıklı Okul projesi kapsamında Beyaz Bayrak almıştır. Hep daha iyiye...

Kas

Ara

Kas

Cumhuriyet´imizin kuruluşunun 94.yılını okulumuzda milli birlik ve beraberlik coşkusu ile kutladık. Törenimiz tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Vatanımız ve Bayrağımız uğruna geçmişten bugüne canını feda eden tüm şehitlerimizi şükranla andığımız törende tüm emeği geçenlere, Edebiyat Zümresi öğretmenlerimiz Eda Yanç ve Ali Erdoğan İle görev alan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Kas

Kas